Новини


Анонс Конкурс перекладу 2024-25

___________________________________________________________________________________________________________________________

🏛️🇺🇦15 листопада 2024 року викладачі та студенти факультету суспільно-гуманітарних наук та права провели виховний захід “Інтеркультурна кухня”.

👩🏼‍🍳🌍Присутніх на заході чекав гастротур національними кухнями таких країн, як гостинна Польща, сонячна Грузія, палка Іспанія, гаряча Мексика, витончена Франція, виважена Німеччината сувора північна Норвегія.

💁🏼‍♀️📚Все це представили активісти факультету 114-сг, 112/1-сг, 212/1, 111-сг та М714-сг груп. Варто відзначити спікерів Голуб Олену, Дзюбенко Ольгу, Патейчука Руслана та чудову ведучу заходу магістрантку Масюкову Єлизавету.

✈️👨🏼‍💻Після віртуальної мандрівки культурно-історичними особливостями національних кухонь згаданих країн, глядачам була запропонована інтерактивна Kahoot-вікторина, де вони змагатися між собою, відповідаючи на запитання про смаколики, про які дізналися під час заходу.

🏆🥳Дух змагання і жага до перемоги допомогли найактивнішим учасникам вікторини статилідерами і отримати грамоти за призові місця.

👥💫Присутні на онлайн зустрічі висловили подяку за цікаві розповіді-презентації, і зауважили, що занурились у особливу атмосферу національних кухонь країн світу та дізналися дещо нове!

____________________________________________________________________________________________________________________________
‼️🎓 ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ НАУКОВЦІВ МДПУ

👩🏻‍🎓💫З 28 жовтня по 1 листопада науково-педагогічні працівники кафедри германської філології та методики викладання германських мов – доц. Коноваленко Т.В., доц. Маслова А.В., ас. Долинна О.М. та інші - взяли участь у курсі підвищення кваліфікації для членів організації ГО Прогресильні 🚀🇺🇦«Інноваційне викладання: від дизайн-мислення до штучного інтелекту».

📚🦾Упродовж курсу учасники занурювалися у світ захоплюючих лекцій провідних фахівців у галузі дизайн-мислення, промпт-інжинірингу та штучного інтелекту.

✅👥Спікери обмінювались думками з колегами та ділились практичним досвідом за такими напрямками:
🔺Дизайн-мислення для освітян
🔺Промпт-інжиніринг для навчання
🔺ШІ для викладання
🔺Інтерактивні лекції
🔺Травмо-інформоване викладання
🔺Інклюзивний дизайн дисципліни
🔺Оцінювання у ЗВО
🔺Мистецтво питань та відповідей

🥳🎓Навчання на курсі пройшло в дружній, теплій, невимушеній атмосфері. За результатами проведеного тестування всі учасники отримали іменні сертифікати!


____________________________________________________________________________________________________________________________
🌍📚 ВІДЗНАЧЕННЯ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ НАУКИ В ІМʼЯ МИРУ ТА РОЗВИТКУ

👩🏻‍🔬🕊8 листопада 2024 року на факультеті суспільно-гуманітарних наук та права було проведено захід, присвячений Всесвітньому дню науки в ім'я миру і розвитку, який об’єднав 28 студентів і викладачів.

📝Програма заходу включала:

🔍 Коротку доповідь про важливість науки у вирішенні глобальних викликів та її роль у побудові мирного суспільства.

🎮 Інтерактивний Kahoot-квіз з цікавими питаннями про наукові відкриття та видатних винахідників.

🏆 Переможці вікторини були нагороджені віртуальними призами - золотою, срібною та бронзовою медалями:

🥇 Голуб Олена — "Лідер наукового прогресу"

🥈 Дзюбенко Ольга — "Прорив року у науці"

🥉 Тисленко Юрій — "Молодий науковий талант"

👏🏻🥳Дякуємо всім учасникам за активність та прояв зацікавленості до світу науки!


____________________________________________________________________________________________________________________________

🇺🇦🇬🇧СТАНЬ УЧАСНИКОМ НОВОГО ОСВІТРЬОГО MEET UP!

📚🏛️Кафедра германської філології та методики викладання германських мов, факультет суспільно-гуманітарних наук та права запрошує долучитися до гостьової лекції на тему: ✅📝«How does the Cambridge class look like?»

👩🏻‍🎓💫Запрошений спікер: Рутковська Альона - випускниця університету, професіонал практик,доктор філософії, заступник директора Cambridge Coordinator в приватному навчальному закладі Ukrainian Global school.

📆‼️Зустріч відбудеться 13 листопада о 15.00 у віртуальному залі Zoom-відеоконференції

🔺Meeting ID: 519 627 7896
🔺Password: Kwv7La

🔗https://us05web.zoom.us/j/5196277896?pwd=UkRickliQUNqdjkrdGRjM0JNbmNIdz09

💁🏼‍♂️🎓 Запрошуємо до активної участі та співпраці!

____________________________________________________________________________________________________________________________

🇺🇦🎓 ВІТАЄМО МАРІЮ МАСЛОВУ - ПЕРЕМОЖНИЦЮ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ ДЛЯ ОБДАРОВАНОЇ МОЛОДІ У ГАЛУЗІ НАУК !

🥳⭐️Колектив Незламного МДПУ імені Богдана Хмельницького вітає здобувачку 2 курсу 113-сг групи факультету суспільно - гуманітарних наук та права,спеціальності 014.021 Середня освіта, Англійська мова та зарубіжна література,ОПП Середня освіта. Англійська мова та зарубіжна література. Психологія МАСЛОВУ МАРІЮ МИХАЙЛІВНУ з перемогою в обласному конкурсі для обдарованої молоді у галузі науки у 2024 році в номінації «Філологічні науки»!

💫📚Щиро бажаємо в майбутньому нових досягнень у навчанні, вагомих здобутків у науково-дослідницькій діяльності, професійних успіхів!

🏆🇺🇦Нехай дана відзнака буде стимулом для подальшого саморозвитку, самореалізації та джерелом натхнення!

❤️🇺🇦Пишаємось і підтримуємо!

__________________________________________________________________________________
🇺🇦🇪🇺ДО УВАГИ ОСВІТЯН УКРАЇНИ!

‼️🏛️ Запрошуємо стати учасниками II ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЇ
🇺🇦🇪🇺«ЗМІЦНЕННЯ СПІЛЬНИХ ЄВРОПЕЙСЬКИХ ЦІННОСТЕЙ ЧЕРЕЗ ОСВІТУ»!

👨🏼‍🏫📚Конференцій відбудеться в рамках реалізації проєкту Erasmus+ Модуль Жана Моне “Зміцнення спільних цінностей ЄС через політику багатомовності в освіті та підготовці майбутніх вчителів”, 101083321 – SEUCV ETT – ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH

🎓🥳ВІДКРИТТЯ КОНФЕРЕНЦІЇ І ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ
📆📌
відбудеться 25 жовтня 2024 року о 10.00

🔗‼️Посилання на ZOOM-конференцію:
https://us05web.zoom.us/j/9629516839?pwd=NQ9yB6atOBWh1W9W3S705kxk8tIGHF.1

🔺Ідентифікатор конференції: 962 951 6839
🔻Код доступу: gs9kWs

🇪🇺💫Funded by the European Union. Views and opinionsexpressed are however those of the author(s) only and donot necessarily reflect those of the European Union orthe European Education and Culture Executive Agency(EACEA). Neither the European Union nor the grantingauthority can be held responsible for them”.

_________________________________________________________________________________
🇺🇦🇺🇸 ПРЕЗЕНТАЦІЯ МОЖЛИВОСТЕЙ СТАЖУВАННЯ ТА ОБМІНІВ У США

✅📚18 жовтня 2024 року о 16.30 відбулася презентація для студентів та викладачів щодо можливостей стажування та участі у програмах обміну у США.

🙋🏻‍♀️💫Спікер – Світлана Бєляєва, Представник консультативного центру мережі EducationUSA в Україні.

🇺🇸🧑🏻‍🎓EducationUSA – це мережа Державного Департаменту США, що складається з понад 435 інформаційно-консультативних центрів для іноземних студентів у понад 175 країнах та забезпечує промоцію вищої освіти у США серед студентів усього світу, пропонуючи точну, повну та актуальну інформацію про можливості навчання в акредитованих вищих навчальних закладах Сполучених Штатів Америки.

👥🇺🇸На зустрічі Світлана Бєляєва поділилася власними враженнями від навчання у США, розповіла про можливості участі у стипендіальних програмах та програмах обміну, описала вимоги щодо складання стандартизованих тестів, джерела фінансування освіти в США (гранти та стипендії для навчання та досліджень), деталізувала процес отримання студентської візи та підготовку до від’їзду до Сполучених Штатів.

__________________________________________________________________________________

🇪🇺🙋🏻‍♀️ВІДБУВСЯ СЕМІНАР-ТРЕНІНГ В РАМКАХ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ERASMUSDAYS 2024

🇪🇺🇺🇦 17 жовтня 2024 року представники нашого університету Ольга Гончарова та Тетяна Коноваленко взяли участь у Семінарі-тренінгу для працівників відділів з міжнародної діяльності та інституційних Еразмус+ координаторів.

✅👩🏼‍💻На семінарі було розкрито особливості інституційної координації проєктної діяльності та підвищення її ефективності, окреслено можливості участі у конкурсах та міжнародних професійних мережах, а також анонсовано додаткові заходи в рамках проведення Всеукраїнських ErasmusDays 2024.
__________________________________________________________________________________

🏛️✅Мелітопольський державний університет імені Богдана Хмельницького розпочинає свою учаcть у Міжнародному проєкті 🗺️🎓«Розширення можливостей міст ЮНЕСКО, що навчаються в Україні, для зміцнення навчання впродовж життя», який триватиме з жовтня по листопад 2024 року (онлайн) із фінальною зустріччю 2 грудня 2024 року у місті Джубайл (Саудівська Аравія).

📚🇪🇺Проєкт організовано Інститутом освіти життя ЮНЕСКО (UIL), DVV International, м. Львовом за участю членів Глобальної мережі міст, що навчаються від ЮНЕСКО (GNLC).

🇺🇦💪🏻Серед учасниківпроєкту команди з міст Києва, Львова, Мелітополя, Нікополя, Полтави, Сум та Тернополя.

👩🏼‍🎓💫Разом із делегатами від міської влади та закладів освіти м. Мелітополя, наш університет представляють ректор Наталя Фалько та начальник відділу міжнародних зв’язків та проєктної діяльності Ольга Гончарова.

🚀🙋🏼‍♂️Зокрема, заходи проєкту будуть спрямовані на те, щоб задовольнити освітні потреби українських міст з метою зміцнення місцевих систем навчання, впровадження гнучкості навчальних закладів, які постраждали від конфлікту, що триває.

‼️🎓Проєкт сприятиме комунікації органів освіти та надасть можливість командам українських міст працювати з експертами. Під час заходів учасники будуть брати участь у сесіях спільного навчання та розробляти дієві плани переходу до “навчання протягом усього життя” для своїх міст, які можна реалізувати найближчим часом.

💻📚15 жовтня 2024 року відбулася перша проєктназустріч, на якій учасники працювали у двох групах, обговорили виклики, з якими стикаються громади, поділилися особливостями функціонування системи освіти в умовах війни.

__________________________________________________________________________________

📚👩🏼‍🎓Триває другий цикл імплементації Міжнародного проєкту Erasmus+ Модуль Жана Моне “Зміцнення спільних цінностей ЄС через політику багатомовності в освіті та підготовці майбутніх вчителів”, 101083321 – SEUCV ETT – ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH.

📝✅ З 14 жовтня 2024 року здобувачі вищої освіти, а саме академічні групи 111/1сп, 111/2сп, 211сп, 711сп, які залучені до реалізації проєкту, під керівництвом представників робочої групи проєкту доц. Аліни Маслової та доц. Ольги Гончарової, розпочали інтенсивний курс “Europe-oriented Ukrainian Foreign Language Teacher”, який посилить їх знання про те, які існують спільні Європейські цінності та як вчитель може транслювати ці цінності на уроках в закладах загальної середньої освіти.

__________________________________________________________________________________

📆🎓10 жовтня 2024 року на базі University of Vlora “IsmailQemali” (м. Вльора Албанія) в рамках проєкту Erasmus+ «MOOC-based micro-credentials for teacher professionaldevelopment» відбулась І міжнародна конференція «Розвиток компетенції: мікрокредитування для розвитку та досконалості вчителів».

🌏📚В роботі конфернеції взяли участь представники  15 університетів партнерів проєкту Cred4TEACH та понад 200 вчителів країни Албанія.
🇦🇱🏛️На початку конференції з вітальним словом виступили:
🔺👨🏻‍🎓ректор University of Vlora  професор, доктор Aurela Saliaj, координатор проєкту Cred4TEACH професор, доктор Саша Лорд
🔺👩🏼‍🎓представниця системи дошкільної освіти у регіоні м. Вльора Gentiola Shehu, предстаниця ASCAP Erida Koleci.

📑💫В першій половині дня було представлено доповіді у п’яти панелях конференції:
✅Вирішення потреб вчителів за допомогою інноваційних підходів: аналіз проекту Cred4Teach.
✅Мікрокваліфікації: концептуалізація та перевірка.
✅Педагогіка для підготовки вчителів на основі MOOC.
✅Національна рамка мікрокваліфікацій – консолідований підхід до запуску мікрокваліфікацій.
✅Гарантія якості мікрокредитів.

🇺🇦🎓Робочою групою у складі професора Катерини Осадчої, доцента Альони Чорної, старшого викладача Юрія Сіциліцина та доцента Тетяни Коноваленко було підготовлено матеріали на тему «The quality assurancefor Micro-credentials in institutions of higher education», які були представлені на п’ятій панелі конференції.

🇦🇱🤝🏻В другій половині дня відбулися майстер-класи, презентації робіт вчителів та дослідників освіти країни Альбанія.

__________________________________________________________________________________

💫🇪🇺Завершився навчальний візит у Латвію за проєктом ERASMUS+ “Boosting university psychological resilience andwellbeing in (post-) war Ukrainian nation” – BURN.

✅🎓26 вересня 2024 року, четвертий день візиту, робоча група від нашого університету (доц. Прокоф’єва О.О., доц. Остополець І.Ю., доц. Гончарова О.А.) відвідала Universityof Latvia, Faculty of Educational Science and Psychology.

👩🏼‍💼🇱🇻Директор магістерскої програми Laura Prisko, директор бакалаврської програми Anda Upmane та тренер IevaStokenberga провели змістовний воркшоп «Створення команд для розробки курсів», де учасники мали нагоду визначити ціль, програмні результати і структуру освітніх компонентів, які будуть розроблені та імплементованівідповідно до програми ERASMUS+.

🏛️⭐️У другій частині дня українська делегація відвідала Центр безпечного дитинства «Dardedze», діяльність якого сфокусована на превенції сексуального насильства і промоції сексуального виховання. Українці познайомились з казковим персонажем Jimbo, який є провідником для дітей у світ дозволеного і недозволеного у фізичній взаємодії.

🇱🇻✏️27 вересня 2024 року, в останній день візиту психологічний тренер, клінічний супервізор Nikola Dzina ознайомила учасників з особливостями будови магістерського курсу з психологічного консультування та психотерапії, а психологічний тренер, клінічний супервізор Ieva Biteрозповіла про основні методи і підходи до навчання студентів магістратури.

‼️👨🏼‍💼У другій половині дня професор Ieva Bite провела відкриту лекцію «Техніки КПТ в роботі з травмою». День завершився підбиттям підсумків та рефлексією навчального візиту.

🇪🇺🇺🇦Проект ERASMUS+ “Boosting university psychologicalresilience and wellbeing in (post-) war Ukrainian nation”(ВURN) стане надійним підґрунтям для якісної підготовки майбутніх психологів, які в подальшому будуть пліднопрацювати з метою розбудови нашої держави.

______________________________________________________________________________

👩🏼‍💼🌍Він об’єднав понад 800 учасників з усіх регіонів країни та іноземних колег!

🏛️👩🏼‍🎓Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького представили ректор університету, доцент Наталя Фалько, перший проректор університету, професор Наталя Глебова та проректор з наукової, інноваційної роботи та міжнародної співпраці, доцент Тетяна Коноваленко.

👩🏼‍🎓💭З привітальними словами на заході виступили:
🔺голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук,
🔺міністр освіти і науки України Оксен Лісовий,
🔺міністр Кабміну Олег Немчінов,
🔺 голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Андрій Бутенко та
🔺ректор Національного університету біоресурсів і природокористування України Вадим Ткачук.

🎓💫Предметом дискусій стали:
✅ новий дизайн системи зовнішнього забезпечення якості в Україні, тренди європейської інтеграції вищої освіти, формування взаємної довіри між стейкголдерами, актуальних питань взаємодії ринку праці та системи вищої освіти, зокрема адаптації ролі університетів до потреб воєнного часу й післявоєнної відбудови економіки України;
✅ презентація й обговорення успішних практик ЗВО за напрямами: використання інформаційних технологій для управління внутрішніми системами забезпечення якості вищої освіти, досвід акредитації освітніх програм іноземними агентствами, організація практикоорієнтованого навчання, запровадженні інноваційних систем оцінювання, особливості сучасної військової освіти, роль вищої освіти для сталого інноваційного розвитку.

🇺🇦‼️ Всі учасники заходу отримали дуже корисний досвід від спікерів з питань якості освіти!

_______________________________________________________________________________

🇺🇦🇱🇻НАВЧАЛЬНИЙ ВІЗИТ У ЛАТВІЮ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ

📚👨🏻‍🎓Продовжується навчальний візит у Латвію за проєктом ERASMUS+ “Boosting university psychological resilience andwellbeing in (post-) war Ukrainian nation” – BURN (Посилення психологічної стійкості і благополуччя університетів у (після)воєнній Україні).

🙋🏻‍♀️🏛️24 вересня 2024 року у другий день візиту, робоча група від нашого університету (доц. Прокоф’єва О.О., доц. Остополець І.Ю., доц. Гончарова О.А.) відвідала Universityof Latvia Academic Campus House of Nature.

🎓💫Професор BaibaMartinsone поділилася досвідом підготовки аспірантів та докладно розповіла про власну наукову школу соціоемоційного навчання.

👩🏼‍💼📝 Професор Baiba Martinsone ознайомила українську делегацію з психологічними методами підготовки майбутніх вчителів до промоціїпсихічного здоров’я в школах, а також розкрила особливості такої роботи в процесі підвищення кваліфікації литовських педагогів.

📚🏥У другій частині дня учасники проєкту відвідали “ChildHouse“ при Дитячій Клінічній Університетській Лікарні, що надає психологічну допомогу дітям, які зазнали фізичного та сексуального насильства, проводить різні види експертизи, співпрацює з поліцією та соціальними службами Латвії.

🏛️💫Наступного дня робоча група відвідала University of Latvia,Faculty of Educational Science and Psychology, де мала нагоду спостерігати за одним із занять навчального курсу бакалаврського рівня «Тренінг комунікативних навичок», який проводили  тренери Anda Gaitniece-Putane і AllaPlaude.

👌🏻🇱🇻У програмі дня також була зустріч із Директором бакалаврської програми Anda Upmane, яка розповіла про дизайн академічної бакалаврської програми з психології, їїструктуру та методи викладання, ознайомила із особливостями оцінювання курсів «Тренінг комунікативних навичок» та «Базові навички консультування».

🇪🇺‼️Проект ERASMUS+ “Boosting university psychologicalresilience and wellbeing in (post-) war Ukrainian nation”(ВURN)  стане надійним підґрунтям для якісної підготовки майбутніх психологів, які в подальшому будуть пліднопрацювати з метою розбудови нашої держави.

#ErasmusPlus #ErasmusUA #BURN_Project #psychology_centers_HEI #PostWarRestoration #PsychologicalResilience


_________________________________________________________________________________

🇺🇦🇪🇺ТРЕТЯ МІСІЯ УНІВЕРСИТЕТІВ: МЕТОДОЛОГІЇ Й ПІДХОДИ ДО ОЦІНЮВАННЯ

👩🏼‍💼💫23 вересня 2024 року проректорка з наукової, інноваційної роботи та міжнародної співпраці Тетяна Коноваленко та проректорка  з науково-педагогічної роботи, зовнішніх зв’язків і стратегічного розвитку Олени Арабаджи взяли участь у воркшопі, який відбувся у рамках реалізації проєкту програми Еразмус+ “Університет – громади: посилення співпраці”. 

📝🔎Метою заходу було обговорення кращих міжнародних практик танаціональних пріоритетів оцінювання третьої місії університетів у розрізі їхньої суспільно-орієнтованої діяльності. 

✅‼️Захід організовано Українською Асоціацією Європейських Студій (Україна), Акредитаційною Радою підприємницьких та суспільно-орієнтованих університетів (The Accreditation Council for Entrepreneurial and Engaged Universities, ФРН) та Університетом Ґенуї (Італія) у співпраці з Міністерством освіти та науки України, за підтримки Національного Еразмус+ Офісу в Україні.

🎓З привітанням до учасників воркшопу звернулися
🔺Діана Спулбер, координатор проєкту UNICOM, Університет Генуї (Італія);
🔺Олександра Гусак, представниця Міністерства освіти і науки України;
🔺Світлана Шитікова, координаторка Національного Еразмус+ офісу;
🔺Торстен Клів, очільник Акредитаційної ради підприємницьких та залучених університетів;
🔺Оксана Головко-Гавришева, президентка Української асоціації європейських студій.

🏛️🇺🇦Під час заходу представники Міністерства освіти і науки України  і Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти окреслили потенційні напрями і пріоритетні аспекти оцінювання третьої місії українських університетів.

👨🏻‍🎓📚Доктор Торстен Клів презентував досвід Акредитаційної ради підприємницьких та залучених університетів щодо оцінювання третьої місії університетів у міжнародному вимірі. Упродовж заходу учасникам воркшопу було запропоновано пройти експрес-опитування, спрямоване на самооцінювання третьої місії університетів.

🇺🇦🇪🇺Проєкт “Університет – громади: посилення співпраці” має на меті підвищення соціальної ролі університетів шляхом посилення взаємодії між університетами та громадами, розробку державної політики щодо підтримки третьої місії університетів для забезпечення соціальної згуртованості, адаптивності, стійкості та процвітання в Україні.


_________________________________________________________________________________

🏆🇺🇦 УНІВЕРСИТЕТ ЗДОБУВ ПЕРЕМОГУ У СВІТОВОМУ КОНКУРСІ!

🥳🎓Проєкт «Сприяння університету соціальній згуртованості громади в кризовій ситуації» Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького, який увійшов до фіналу “Triple E Awards” 2024 ACEEU Europe-Europe Forum https://europe-africa2024.triple-e-awards.com/, ‼️🇺🇦ПОСІВ ПОЧЕСНЕ 3 МІСЦЕ серед проєктів закладів вищої освіти 4 регіонів світу (Америка, Європа, Африка, Азіатсько-Тихоокеанський регіон)!

🇵🇹🏛️Цього року церемонія нагородження переможців відбулась 18-20 вересня у місті Лісабон (Португалія) на базі Universidade NOVA de Lisboa.

🙋🏻‍♀️🇺🇦Наш незламний університет представили ректор Університету, доцент Наталя Фалько та проректор з з наукової, інноваційної роботи та міжнародної співпраці, доцент Тетяна Коноваленко!

🏆✅Нагороди Triple E Awards є глобальним визнанням зусиль, спрямованих на пошуки підприємництва та залучення до вищої освіти. Це перша нагорода, яка зосереджена на різних вимірах третьої місії університетів. Нагороди Triple E мають на меті сприяти змінам в університетах і підкреслювати їхню роль у своїх спільнотах та екосистемах.

💐💫Вітаємо колектив незламного МДПУ імені Богдана Хмельницького з цим потужним досягненням та світовим визнанням!

🇺🇦‼️Крокуємо разом до нових перемог та вдосконалення третьої місії університету!

#ACEEU_Awards
#2024_Entry_1047
#BKMSPU


_________________________________________________________________________________

💫👩🏼‍🎓УЧАСТЬ У IIІ МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «КУЛЬТУРНА СПАДЩИНА: ІННОВАЦІЙНІ ПІДХОДИ ТА СТАЛИЙ РОЗВИТОК»

🎓🇺🇦6 вересня 2024 року доцент кафедри географії та туризму О.З. Байтеряков та старший викладач кафедри германської філології та методики викладання германських мов Н.Ю. Байтерякова взяли участь у IIІ Міжнародній науково-практичній конференції «Культурна спадщина: інноваційні підходи та сталий розвиток».

✅👩🏼‍💻Конференція проводилась на базі національного університету «Львівська політехніка» у змішаному форматі.

💁🏼‍♂️🇺🇦О.З. Байтеряков та Н.Ю. Байтерякова передали вітання академічній спільноті від імені МДПУ імені Богдана Хмельницького та виступили з доповіддю «Формування національної ідентичності боністично-нумізматичними засобами».

💰🙋🏻‍♀️Під час доповіді наші колеги поділились власним досвідом і звернули увагу на переваги, особливості та методичні аспекти застосування українських банкнот і монет для формування національній ідентичності та підвищення історичної і культурної обізнаності молоді.

📊🚀Доповідь та обмін думками і досвідом на конференції викликали жвавий інтерес серед учасників. В цілому конференція пройшла у дружній і позитивній атмосфері.


__________________________________________________________________________________

👩🏼‍🎓📚У Запоріжжі 2024-2025 навчальний рік розпочавсяразом із урядом держави, області і міжнародними партнерами.

🇺🇦‼️2 вересня до міста завітали Президент України Володимир Зеленський, Прем’єр-міністр Нідерландів Дік Схооф, Віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій, Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров, Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий, директор з питань співробітництва Посольства Швейцарії в Україні Андреас Губер та багато інших партнерів.

🎓💫Посадовці взяли участь уроботі регіонального освітнього форуму «Створюємо майбутнє разом», який став важливою подією не тільки для освітян Запорізької області, а й всієї України в цілому.

🇺🇦🙋🏼‍♂️На Форумі Президент України Володимир Зеленський вперше презентував державний освітній застосунок і вебпортал «Мрія». «Торік ми анонсували розробку застосунку, який зможе реально модернізувати нашу українську шкільну освіту. Який зможе дати дітям максимум позитиву від навчання у школі. Який зможе дати батькам максимум розуміння того, що відбувається у школі. І який зможе дати вчителю максимум свободи будувати навчання, і будувати його ефективно», – сказав Володимир Зеленський.

🇺🇦🙋🏼‍♂️Віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій, Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров розповів , що до «Мрії» приєдналися перші 40 шкіл і в застосунку вже зареєстровано 100 тисяч користувачів.

🇺🇦🙋🏼‍♂️Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий у своєму виступі підкреслив, що Запорізький регіон живе, бореться і розвивається завдяки людям, які залишаються в Україні, працюють, підтримують економіку, навчають дітей.

👩🏼‍🎓💫На Форумі була присутня делегація МДПУ імені Богдана Хмельницького у складі ректора Наталі Фалько, проректора з наукової, інноваційної роботи та міжнародної співпраці Тетяни Коноваленко та проректора з науково-педагогічної роботи, зовнішніх зв’язків і стратегічного розвитку Олени Арабаджи.

🏛️‼️Під час Форуму було обговорено перспективи співпраці Університету із закладами загальної середньої освіти.

📚🥳Безпечна і якісна освіта – фундамент майбутнього України. Створюємо майбутнє разом!


__________________________________________________________________________________
🇺🇦🇺🇸
ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ АМЕРИКАНСЬКИХ ПРОГРАМ В АМЕРИКАНСЬКОМУ ДОМІ

📚‼️На запрошення Посольства США в Україні проректор з наукової, інноваційної роботи та міжнародної співпраці Тетяна Коноваленко взяла участь у зустрічі випускників американських програм, яка відбулась 29 серпня 2024 р. в Американському Домі.

👩🏼‍🎓💫На зустрічі були присутні колишній і нова офіцери з питань культури Посольства США в Україні.

💐🎓Трьох випускниць, серед яких Тетяна Коноваленко, було нагороджено Дипломами International Visitor Leadership Program ImpactAwardee, оскільки вони після участі у програмі вибороли гранти на реалізацію індивідуальних проєктів.

✅📝Свій проєкт Тетяна Коноваленко присвятила поширенню медіаграмотності та реалізувала його упродовж жовтня-грудня 2023 р.

🙏🏼❤️Захід пройшов у теплій атмосфері знайомства випускників різних програм різних років, обміну досвідом і планами щодо співпраці.