Запрошуємо до наукового гуртка "Лінгвістичні студії"!
Бажаєте досліджувати мовні явища, аналізувати тексти та розширювати свої знання про лінгвістику? Науковий гурток "Лінгвістичні студії" відкриває двері для всіх зацікавлених!
📅 Дата: 13 лютого 2025
⏰ Час: 13:00
💻 Формат: Онлайн (платформа Zoom)
На зустрічі ми познайомимося, обговоримо напрями досліджень та заплануємо цікаві заходи. Приєднуйтесь, щоб стати частиною наукової спільноти!
🔗 Посилання на Zoom буде надіслано додатково.
Чекаємо на вас! 🚀
_________________________________________________________________________________________
🇺🇦🍒ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В ІНТЕРАКТИВНОМУ ВОРКШОПІ!
«Мовний опір Мелітопольщини та правові засади відновлення мовної свободи на деокупованих територіях»
❗️📝Мета: Обговорити форми мовного опору в Мелітополі під час окупації та правові засади відновлення мовної свободи на деокупованих територіях.
👥📚 58 учасників воркшопу:
📌поділяться власними ідеями та досвідом щодо підтримки прав та правових аспектів мовної свободи на деокупованих територіях;
📌налагодять контакти для подальшої співпраці у сфері захисту мовних прав;
📌сформують базові рекомендації щодо підтримки мовної свободи та захисту прав громадян у контексті відновлення мовної ідентичності.
✅👨🏼🎓Модератор: Олег Предместніков - доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри права МДПУ імені Богдана Хмельницького, заслужений юрист України.
_________________________________________________________________________________________🚀🌍МДПУ імені Богдана Хмельницького з потужною швидкістю розвиває міжнародну співпрацю та проєктну діяльність.
‼️💻Ще одним доказом цього стало отримання Університетом сучасного обладнання в рамках імплементації Міжнародного проєкту ERASMUS+101129379 «Boosting university psychological resilience and wellbeing in (post-) war Ukrainian nation» (BURN).
🏛️💫Так, Центр психологічної резильєнтності та благополуччя, який створено за умовами проєкту, отримав:
✅ настільний USB-сканер, інтерактивну дошку,
✅ маленьку сенсорну VR-кімнату для психологічного розвантаження,
✅ сенсорну ковдру,
✅ світловий дощ з фіброоптичного волокна,
✅ пісочницю з підсвіткою (світловий стіл для гри з піском),
✅ ультразвуковий освіжувач повітря та інше обладнання.
👩🏼🎓⭐️Це обладнання дозволить фахівцям Центру успішно проводити різного роду заходи, які сприятимуть підвищенню ефективності надання психологічної підтримки не тільки здобувачам вищої освіти та професорсько-викладацькому складу Університету, але й вимушено переміщеним особам, які наразі перебувають на території Запоріжжя.



🎓💫Організатором візиту була професорка Олена Мироничева, науковиця з Мелітополя, яка працює в Lulea University of Technology і активно підтримує українських освітян і науковців.
🏛️✅У рамках візиту було вивчено досвід освітньої і наукової діяльності Lulea University of Technology і Umeå University.
💻🚀Також було широко представлено матеріально-технічну базу для реалізації освітнього процесу і проведення наукових досліджень, мережування з іншими установами, отримання підтримки у процесі здійснення наукової і проєктної діяльності.
📝‼️З ще одним представником Lulea University of Technology Леннартом Петтерсоном було проведено зустріч щодо підготовки грантової заявки і спільної реалізації інноваційного проєкту, спрямованого на забезпечення методичної підтримки українських освітян під час війни.



📅✅ З 24 грудня 2024 року на кафедрі германської філології та методики викладання германських мов факультету суспільно-гуманітарних наук та права розпочався захист кваліфікаційних дипломів магістрів спеціальності 014.021 Середня освіта. Англійська мова та зарубіжна література.
👩🏼🎓📚 Здобувачі представили свої наукові дослідження, які охоплюють актуальні питання методики навчання англійської мови учнів в закладах загальної середньої освіти, а саме:
🔺«Використання ІКТ на уроках англійської мови в старшій школі»,
🔺 «Формування навичок креативного мислення старшокласників на уроках англійської мови в ЗЗСО»,
🔺 «Формування комунікативної компетентності старшокласників на уроках англійської мови засобами навчальних відеофільмів»,
🔺 «Використання цифрових освітніх сервісів для формування англомовної лексичної компетенції учнів старших класів ЗЗСО в умовах дистанційного навчання» тощо.
👩🏼🏫✏️Під час захисту випускники продемонстрували глибокі теоретичні знання, вміння аналізувати наукові джерела, а також практичні навички застосування методик у викладацькій діяльності.
⭐️🚀Комісія відзначила високий рівень підготовки, інноваційний підхід до розробки навчальних матеріалів та відповідність тем досліджень сучасним освітнім тенденціям.


___________________________________________________________________________________
🏆✅ У 2024 році двоє талановитих педагогів, випускники Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького — Олена Галицька і Максим Рутковський, увійшли до рейтингу 50 найкращих вчителів України за версією престижного конкурсу ю Global Teacher Prize Ukraine 2024!
💫👨🏼🎓Визнання їхньої праці — це перемога всієї української освіти! 16 грудня 2024 року у Хабі “Освіторія” в Києві відбулася урочиста церемонія вручення відзнак півфіналістам конкурсу. Учасники заходу вкотре довели, що українські вчителі — справжні агенти змін, які надихають, мотивують та формують нове покоління лідерів.
🎓🤝🏻Олені та Максиму запропонували подальшу співпрацю в інноваційних проектах, спрямованих на зміцнення якості освіти в Україні.
👩🏼🏫🇺🇦Цей успіх є доказом того, що професія педагога — не лише почесна, а й стратегічно важлива для розвитку нашої держави.
🚀👩🏼🎓Разом ми змінюємо країну!


________________________________________________________________________________________🏛️📚18 грудня 2024 року на кафедрі германської філології та методики викладання германських мов відбуласть зустріч гарантів ОПП «Англійська мова та зарубіжна література. Психологія” і”Англійська та німецька мови. Психологія”, “Мова і література (англійська, німецька), перша англійська” першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня зі стейкхолдерами:
✅🙋🏻♀️ представниками роботавців Оксаною Дударьок,
✅👩🏼🎓вчителем німецької мови, спеціалістом вищої категорії Миколаївського ліцею № 22 Миколаївської міської ради Миколаївської області, Інною Лакізою,
✅👩🏼🎓 практичним психологом, вчителем іноземної мови в комунальному закладі “Ліцей 38 імені І.О.Секретнюка” Кам’янської міської ради, Кариною Кирієнко,
✅👩🏼🎓 вчителем англійської мови Мелітопольського НВК № 16 Мелітопольської міської ради, Оксаною Сахацькою,
✅👩🏼🎓 вчителем англійської мови вищої категорії Мелітопольської гімназії № 11 Мелітопольської міської ради.
🎓💫На зустрічі було обговорено зміни в Професійному стандарті «Вчитель закладу загальної середньої освіти» та яким чином вони мають бути ураховані в ОПП.
💼⭐️Представники роботодавців поділилися проблемними питаннями функціонування закладів загальної середньої освіти в сучасних умовах та надали рекомендації щодо уточнення цілей ОПП, формулюванні загальних, фахових, професійних компетентностей, результатів навчання та структурного і змістового наповнення освітніх компонентів, що підвищіть якість ОПП і здатність їх випускників долати сучасні освітні виклики та ефективно здійснювати професійну діяльність.
🚀📑На зустрічі було проаналізовано навчальні плани ОПП, стуктурно-логічну схему опануванняосвітніх компонентів, їх обсяг і тематичне наповнення.
🤝🏻🇺🇦Зустріч дозволила визначити основні напрями вдосконалення освітніх програм і сприяла покращенню комунікації між професіоналами-практиками, які щодня долають труднощі у загальній середній освіті і представниками вищої педагогічної освіти задля підвищення її якості і практикоорієнтованості.
📚🙋🏻♀️Попередньо було обговорено плани щодо подальших зустрічей.
________________________________________________
18 грудня 2024 року на факультеті суспільно-гуманітарних наук та права Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького на базі науково-методичного центру «Lingua» було проведено майстер-клас для здобувачів заочного відділення, майбутніх та практикуючих вчителів англійської мови загальноосвітніх шкіл на тему: «Методичний алгоритм використання відео на уроці англійської мови».
Викладачі кафедри германської філології та методики викладання германських мов продемонстрували сучасні технології використання відеофільмів як методичного ресурсу на уроці англійської мови. Учасникам майстер-класу були запропоновані інтерактивні завдання, які вони виконували під час перегляду фільмів та зможуть застосовувати у своїй педагогічній діяльності.
Виконання завдань супроводжувалися обговореннями, жвавими дискусіями, що сприяло обміну досвідом та збагаченню методичної складової фахівців – учасників майстер-класу. Мету заходу, а саме створення майданчику для обміну досвідом між викладачами, здобувачами, майбутніми та практикуючими вчителями, досягнуто.
Проведення майстер-класів для здобувачів–магістрантів та практикуючих вчителів стало традицією кафедри, що дозволяє встановити безперервність у навчанні англійської мови, забезпечити обмін досвідом викладання англійської мови, здійснювати профорієнтаційну роботу, популяризуючи освітні програми, за якими відбувається підготовка здобувачів вищої освіти.
_______________________________________________________________🎓✈️Продовжується візит мелітопольської делегації до м.Джубайль (Королівство Саудівська Аравія).
🇸🇦💫Цікавими на наукові події та перспективні знайомства видалися два дні роботи IV Міжнародної конференції міст, що навчаються (Sixth International Conference on Learning Cities) (3-5 грудня 2024 року).
👩🏼💼🇺🇦Представниці Мелітополя Тетяна Однорог (Голова Громадської спілки “СП “ЦОД “Перший”), Галина Шиліна (Заступник начальника управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області) та Ольга Гончарова (Начальник відділу міжнародних зв’язків та проєктної діяльності МДПУ імені Богдана Хмельницького) відвідали панельні дискусії та секційні засідання конефренції.
🏛️✅ Актуальні питання впливу навчання впродовж життя на трансформації суспільства піднімалися на панельній дискусії ‘Urban Green Revolution: Skills for a Just and Sustainable Transformation’. Не менш цікавою та пізнавальною стала сесія ‘Her Impact: Women Shaping Climate-Resilient and Sustainable Learning Cities’, фокусом якої був вплив лідерського потенціалу жінок на розвиток STEM освіти.
👏🏻📚Неможливо переоцінити досвід, який учасниці від Мелітополя отримали на IV Міжнародної конференції міст, що навчаються, оскільки таке наукове збагачення у поєднанні із дослідженням унікальних особливостей культури та традицій Королівства Саудівська Аравія закарбується в пам’яті надовго.
🇺🇦‼️Проте, МДПУ імені Богдана Хмельницького не зупиняється на досягнутому та продовжує активну інтеграцію у міжнародний освітньо-науковий простір!


🏛️🚀Відділ міжнародних зв’язків та проєктної діяльності Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького активно слідкує за новаціями, які відбуваються у сфері грантової та проєктної діяльності.
👩🏼💼🇪🇺Так, 9 грудня 2024 року начальниця відділу Ольга Гончарова відвідала захід «Інформаційні дні Програми Європейського Союзу Еразмус+ у сферах освіти, молоді та спорту: можливості та конкурси 2025 р. для організацій України».
👩🏼🎓💫Присутніх привітали:
🔺Світлана Шитікова, національна координаторка проекту Еразмус+;
🔺Наталя Радчук, очільниця Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Міністерства молоді та спорту україни;
🔺Марина Мруга, державна експертка Директорату вищої освіти та освіти дорослих Міністерства освіти і науки України.
📚✅ На зустрічі було детально представлено перші кроки участі в Програмі для організацій-новачків (програмний гід, портали, аналіз існуючого досвіду, пошук партнерів, розроблення ідеї проєкту), окреслено відкриті можливості для України у сфері освіти як інструменти євроінтеграції, охарактеризовано роботу з аплікаційною формою.
👩🏼💼🇺🇦10 грудня 2024 року проректор з наукової, інноваційної роботи та міжнародної співпраці Лариса Полякова та начальниця відділу міжнародних зв’язків та проєктної діяльності Ольга Гончарова протягом дня брали участь у семінарі МОН України щодо проєктів Еразмус+.
📝🎓 Порядок денний семінару включав питання, які стосуються:
‼️ національних пріоритетів та участі МОН України в проєктах Еразмус+;
‼️особливостей реалізації проєктів Міжнародної технічної допомоги ЄС в Україні: реєстрація, моніторинг, звітування;
‼️стану виконання Дорожньої карти європейської інтеграції у сферах освіти та науки на 2024- 2027 рр.;
‼️загального огляду можливостей для університетів конкурсів 2025 р. Програми ЄС Еразмус+ у сфері освіти, молоді та спорту для Україн, Інституційна спроможність впровадження проєктів Програми Еразмус+.
🇪🇺💡Інформаційні дні триватимуть до 12 грудня 2024 року, що надасть всім бажаючим можливість більше дізнатися про пріоритети проєктів на 2025 рік.


🎓💫10 грудня 2024 року відбулася студентська міні-конференція “EU common values promotion and dissemination through foreign language teaching“ за результатами реалізації практичної частини МодуляЖана Моне.
👩🏼💼📝 На конференції здобувачі вищої освіти, які залучені до міжнародного проєкту, а саме академічні групи 111/1-сг, 111/2-сг, 211-сг, 711-сг факультету суспільно-гуманітарних наук та права, представляли власні портфоліо (Portfolio with a compulsory section “How I promote EU common values through my teaching”), які вони збирали протягом всього циклу опанування Модуля.
👩🏼💼🇺🇦Конференція модерувалася викладачами практичної частини курсу Ольгою Гончаровою, Аліною Масловою та Євгеном Топаловим.


👩🏼🎓🇺🇦 12 грудня 2024 року відбувся виступ доцента кафедри германської філології та методики викладання германських мов МДПУ імені Богдана Хмельницького Тетяни Коноваленко на онлайн-заході 🇪🇺‼️ Міжнародного тижня «Міжнародна співпраця університетів та грантова діяльність», що проходить в межах імплементації Erasmus+проєкту BOOST (Bringing Opportunities and Organizational Success To Small Local Universities in Ukraine).
👩🏼💼📚 Тетяна Коноваленко представила доповідь «Стратегія інтернаціоналізації: від завдання до розробки та впровадження», в якій:
✅ схарактеризувала міжнародну проєктну діяльність нашого університету;
✅ представила дорожню карту та індикатори реалізації стратегії інтернаціоналізації в нашому ЗВО;
✅ зупинила увагу присутніх на питанні академічної мобільності викладачів та здобувачів освіти, публікаційній активності у базах даних Scopus та Web of Science.
🎓💫Плідна співпраця та дружня атмосфера заходу сприяли обміну практичними порадами та ідеями щодо вдосконалення процесів інтернаціоналізації у закладах освіти.
🙋🏻♀️⭐️Учасники заходу висловили вдячність за можливість отримати корисні знання та інструменти для реалізації проєктної діяльності. Захід відвідали більше, ніж 200 освітян з різних областей України!


🎓
💫4 грудня 2024 року розпочалося навчання за програмою курсу підвищення кваліфікації «Дитино/студентоцентровані підходи до змішаного навчання» в межах грантового Erasmus+ проєкту «BringingOpportunities and Organizational Success To Small LocalUniversities in Ukraine» (101083203 – BOOST – ERASMUS-EDU-2022-CBHE) з метою поширеннянабутого в проєкті досвіду і створення умов для професійного розвитку освітян.
👩🏼💼🇺🇦Програму курсу розроблено доцентами кафедри германської філології та методики викладання германських мов Масловою А.В. та Коноваленко Т.В., старшим викладачем кафедри психології Варіною Г.Б. під керівництвом досвідчених європейських лекторів:
🇪🇪UrveAja (Нарвський коледж Тартуського університету, Естонія),
🇸🇮Sonja Rutar та Karmen Drljič (Приморський університет, Словенія),
🇵🇱Jerzy Buriak (Державний Університет в Ельблонзі, Польща).
👩🏻💻✅Учасники курсу на безкоштовній основі матимуть можливість розвинути вміння застосовувати дитино/студентоцентрований підхід в освітньому процесі шляхом створення, підтримки та заохочення сприятливого середовища для змішаного навчання.
🇺🇦🇪🇺Сподіваємось, що досвід, отриманий під час курсу, сприятиме впровадженню інноваційних підходів у навчальний процес освітніх закладів України!
#ErasmusPLus
#ErasmusUA
#BOOST


____________________________________________________________________________________________________________________________
👩🏼💼📚29 листопада 2024 року в межах ОК “Практичний курс англійської мови з мовленнєвою практикою та курсовою роботою”, для здобувачів 114-сг та 714-сг групи першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальностей 014.021 Середня освіта (Англійська мова та зарубіжна література) та 035.041 Філологія. Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська було 👩🏻💻🇺🇦проведено практичне заняття вчителем іноземних мов КЗ Василівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 ВМР, Teaching Assistant at Bradfield school КосарєвоюА.С. та старшим викладачем кафедри германської філології та методики викладання германських мов Зіненко Н.В. на тему 🇬🇧🚀“Modern-day English languageto describe the weather”.
✅👩🏼🎓Метою заняття було ознайомлення з новими лексичними одиницями з теми “Modern-day English language to describe the weather ” та їх подальше закріплення шляхом виконання тренувальних вправта комунікативних ситуації.
📚🖋️Заняття пройшло в інтерактивному форматі з акцентом на мовні ситуації, під час яких здобувачі освіти мали можливість активно застосовувати отримані знання на практиці. Особливу увагу було приділено розвитку мовленнєвих навичок у реальних життєвих ситуаціях, що дозволило здобувачам краще підготуватися до використання англійської мови в повсякденному житті.
‼️💡Інтерактивність заняття підкріплювалась використанням відеоконтентом з подальшим виконанням завдань, а також участю в інтерактивній грі на платформі Blooket.
🚀💻Загалом, заняття було ефективним і динамічним, що дозволило здобувачам освіти не тільки розширити свій словниковий запас з теми, але й застосовувати нові мовні конструкції на практиці.
_________________________________________________________________________________________________________________________
💻🇺🇦9 грудня 2024 року в рамках освітнього компонента “Студентоцентровані підходи до змішаного навчання” відбулася зустріч зі спеціалістом-практиком Максимом Рутковським. Він є заступником директора приватного навчального закладу Ukrainian Global School та викладачем англійської мови.
🎓🚀Пан Максим поділився власним досвідом навчання упродовж життя, розповів про ефективні ресурси для підвищення професійної кваліфікації, а також обговорив із студентами сучасні підходи до викладання англійської мови.
✅🦾 Особливу увагу було приділено ролі штучного інтелекту в навчанні та важливості дотримання принципів академічної доброчесності.
📚💡Зустріч стала цінним джерелом знань для студентів, дозволивши їм ознайомитися з практичними аспектами інноваційного підходу до освіти.
_________________________________________________________________________________________________________________________
🏛️🇺🇦 10 грудня 2024 року на факультеті суспільно-гуманітарних наук та права МДПУ імені Богдана Хмельницького пройшла гостьова лекція 📝🏴«Поезія Роберта Бернса в Україні: рецепція та перекладацькі аспекти», організована науково-методичним центром «Lingua» та доценткамикафедри германської філології та методики викладання германських мов Аліною Масловою та Ольгою Гончаровою.
👩🏼💼📚 Лекторка, к. філол. н., доцентка кафедри іноземних мов і методик їх навчання Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії імені Тараса Шевченка, Наталя Янусь розповіла про творчий і життєвий шлях відомого шотландського поета, зупинилась на особливостях перекладу його поезій українською мовою, схарактеризувала вітчизняних фахівців, що працювали над перекладом віршів Р. Бернса, поділилась досвідом щодо організації поетичних вечорів творчості митця.
👥💫Захід відвідали 40 учасників. Ця подія стала чудовою нагодою для усіх присутніх доторкнутись до творчості Роберта Бернса та дізнатись більше про специфіку роботиперекладача.


_________________________________________________________________________________________________________________________
🏛️🚀Відділ міжнародних зв’язків та проєктної діяльності Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького активно слідкує за новаціями, які відбуваються у сфері грантової та проєктної діяльності.
👩🏼💼🇪🇺Так, 9 грудня 2024 року начальниця відділу Ольга Гончарова відвідала захід «Інформаційні дні Програми Європейського Союзу Еразмус+ у сферах освіти, молоді та спорту: можливості та конкурси 2025 р. для організацій України».
👩🏼🎓💫Присутніх привітали:
🔺Світлана Шитікова, національна координаторка проекту Еразмус+;
🔺Наталя Радчук, очільниця Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Міністерства молоді та спорту україни;
🔺Марина Мруга, державна експертка Директорату вищої освіти та освіти дорослих Міністерства освіти і науки України.
📚✅ На зустрічі було детально представлено перші кроки участі в Програмі для організацій-новачків (програмний гід, портали, аналіз існуючого досвіду, пошук партнерів, розроблення ідеї проєкту), окреслено відкриті можливості для України у сфері освіти як інструменти євроінтеграції, охарактеризовано роботу з аплікаційною формою.
👩🏼💼🇺🇦10 грудня 2024 року проректор з наукової, інноваційної роботи та міжнародної співпраці Лариса Полякова та начальниця відділу міжнародних зв’язків та проєктної діяльності Ольга Гончарова протягом дня брали участь у семінарі МОН України щодо проєктів Еразмус+.
📝🎓 Порядок денний семінару включав питання, які стосуються:
‼️ національних пріоритетів та участі МОН України в проєктах Еразмус+;
‼️особливостей реалізації проєктів Міжнародної технічної допомоги ЄС в Україні: реєстрація, моніторинг, звітування;
‼️стану виконання Дорожньої карти європейської інтеграції у сферах освіти та науки на 2024- 2027 рр.;
‼️загального огляду можливостей для університетів конкурсів 2025 р. Програми ЄС Еразмус+ у сфері освіти, молоді та спорту для Україн, Інституційна спроможність впровадження проєктів Програми Еразмус+.
🇪🇺💡Інформаційні дні триватимуть до 12 грудня 2024 року, що надасть всім бажаючим можливість більше дізнатися про пріоритети проєктів на 2025 рік.


___________________________________________________________________________________________________________________________
🌍📚 26 листопада 2024 року на факультеті суспільно-гуманітарних наук та права відбулося розширене засідання науково-методичного гуртка «Лінгвістичні студії», який функціонує на факультеті під керівництвом канд. пед. наук, доцента Баранцова Ірина Олександрівна, на тему: «Сторітелінг». 📚🌍
🎤 У дистанційному форматі зібралися здобувачі та викладачі щоб зануритися у світ цифрових життєвих історій.
🔹 Студенти факультету, що стали переможцями і лауреатами Міжнародного конкурсу ЦИФРОВОГО СТОРІТЕЛІНГА: «Життєві історії для зцілення та натхнення від тих, хто навчає та вчить англійську мову» представили свої історії широкому загалу.
🔹 Після перегляду відбулося жваве обговорення. Доповідачі і глядачі перейнялися сюжетами представлених історій і зауважили, що вони є емоційними, надихаючими і мотивуючими до вивчення англійської мови.
____________________________________________________________________________________________________________________________
Анонс Конкурс перекладу 2024-25
___________________________________________________________________________________________________________________________
🏛️🇺🇦15 листопада 2024 року викладачі та студенти факультету суспільно-гуманітарних наук та права провели виховний захід “Інтеркультурна кухня”.
👩🏼🍳🌍Присутніх на заході чекав гастротур національними кухнями таких країн, як гостинна Польща, сонячна Грузія, палка Іспанія, гаряча Мексика, витончена Франція, виважена Німеччината сувора північна Норвегія.
💁🏼♀️📚Все це представили активісти факультету 114-сг, 112/1-сг, 212/1, 111-сг та М714-сг груп. Варто відзначити спікерів Голуб Олену, Дзюбенко Ольгу, Патейчука Руслана та чудову ведучу заходу магістрантку Масюкову Єлизавету.
✈️👨🏼💻Після віртуальної мандрівки культурно-історичними особливостями національних кухонь згаданих країн, глядачам була запропонована інтерактивна Kahoot-вікторина, де вони змагатися між собою, відповідаючи на запитання про смаколики, про які дізналися під час заходу.
🏆🥳Дух змагання і жага до перемоги допомогли найактивнішим учасникам вікторини статилідерами і отримати грамоти за призові місця.
👥💫Присутні на онлайн зустрічі висловили подяку за цікаві розповіді-презентації, і зауважили, що занурились у особливу атмосферу національних кухонь країн світу та дізналися дещо нове!
____________________________________________________________________________________________________________________________
‼️🎓 ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ НАУКОВЦІВ МДПУ
👩🏻🎓💫З 28 жовтня по 1 листопада науково-педагогічні працівники кафедри германської філології та методики викладання германських мов – доц. Коноваленко Т.В., доц. Маслова А.В., ас. Долинна О.М. та інші - взяли участь у курсі підвищення кваліфікації для членів організації ГО Прогресильні 🚀🇺🇦«Інноваційне викладання: від дизайн-мислення до штучного інтелекту».
📚🦾Упродовж курсу учасники занурювалися у світ захоплюючих лекцій провідних фахівців у галузі дизайн-мислення, промпт-інжинірингу та штучного інтелекту.
✅👥Спікери обмінювались думками з колегами та ділились практичним досвідом за такими напрямками:
🔺Дизайн-мислення для освітян
🔺Промпт-інжиніринг для навчання
🔺ШІ для викладання
🔺Інтерактивні лекції
🔺Травмо-інформоване викладання
🔺Інклюзивний дизайн дисципліни
🔺Оцінювання у ЗВО
🔺Мистецтво питань та відповідей
🥳🎓Навчання на курсі пройшло в дружній, теплій, невимушеній атмосфері. За результатами проведеного тестування всі учасники отримали іменні сертифікати!
____________________________________________________________________________________________________________________________
🌍📚 ВІДЗНАЧЕННЯ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ НАУКИ В ІМʼЯ МИРУ ТА РОЗВИТКУ
👩🏻🔬🕊8 листопада 2024 року на факультеті суспільно-гуманітарних наук та права було проведено захід, присвячений Всесвітньому дню науки в ім'я миру і розвитку, який об’єднав 28 студентів і викладачів.
📝Програма заходу включала:
🔍 Коротку доповідь про важливість науки у вирішенні глобальних викликів та її роль у побудові мирного суспільства.
🎮 Інтерактивний Kahoot-квіз з цікавими питаннями про наукові відкриття та видатних винахідників.
🏆 Переможці вікторини були нагороджені віртуальними призами - золотою, срібною та бронзовою медалями:
🥇 Голуб Олена — "Лідер наукового прогресу"
🥈 Дзюбенко Ольга — "Прорив року у науці"
🥉 Тисленко Юрій — "Молодий науковий талант"
👏🏻🥳Дякуємо всім учасникам за активність та прояв зацікавленості до світу науки!
____________________________________________________________________________________________________________________________
🇺🇦🇬🇧СТАНЬ УЧАСНИКОМ НОВОГО ОСВІТРЬОГО MEET UP!
📚🏛️Кафедра германської філології та методики викладання германських мов, факультет суспільно-гуманітарних наук та права запрошує долучитися до гостьової лекції на тему: ✅📝«How does the Cambridge class look like?»
👩🏻🎓💫Запрошений спікер: Рутковська Альона - випускниця університету, професіонал практик,доктор філософії, заступник директора Cambridge Coordinator в приватному навчальному закладі Ukrainian Global school.
📆‼️Зустріч відбудеться 13 листопада о 15.00 у віртуальному залі Zoom-відеоконференції
🔺Meeting ID: 519 627 7896
🔺Password: Kwv7La
🔗https://us05web.zoom.us/j/5196277896?pwd=UkRickliQUNqdjkrdGRjM0JNbmNIdz09
💁🏼♂️🎓 Запрошуємо до активної участі та співпраці!
____________________________________________________________________________________________________________________________
🇺🇦🎓 ВІТАЄМО МАРІЮ МАСЛОВУ - ПЕРЕМОЖНИЦЮ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ ДЛЯ ОБДАРОВАНОЇ МОЛОДІ У ГАЛУЗІ НАУК !
🥳⭐️Колектив Незламного МДПУ імені Богдана Хмельницького вітає здобувачку 2 курсу 113-сг групи факультету суспільно - гуманітарних наук та права,спеціальності 014.021 Середня освіта, Англійська мова та зарубіжна література,ОПП Середня освіта. Англійська мова та зарубіжна література. Психологія МАСЛОВУ МАРІЮ МИХАЙЛІВНУ з перемогою в обласному конкурсі для обдарованої молоді у галузі науки у 2024 році в номінації «Філологічні науки»!
💫📚Щиро бажаємо в майбутньому нових досягнень у навчанні, вагомих здобутків у науково-дослідницькій діяльності, професійних успіхів!
🏆🇺🇦Нехай дана відзнака буде стимулом для подальшого саморозвитку, самореалізації та джерелом натхнення!
❤️🇺🇦Пишаємось і підтримуємо!
__________________________________________________________________________________🇺🇦🇪🇺ДО УВАГИ ОСВІТЯН УКРАЇНИ!
‼️🏛️ Запрошуємо стати учасниками II ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЇ
🇺🇦🇪🇺«ЗМІЦНЕННЯ СПІЛЬНИХ ЄВРОПЕЙСЬКИХ ЦІННОСТЕЙ ЧЕРЕЗ ОСВІТУ»!
👨🏼🏫📚Конференцій відбудеться в рамках реалізації проєкту Erasmus+ Модуль Жана Моне “Зміцнення спільних цінностей ЄС через політику багатомовності в освіті та підготовці майбутніх вчителів”, 101083321 – SEUCV ETT – ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH
🎓🥳ВІДКРИТТЯ КОНФЕРЕНЦІЇ І ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ
📆📌відбудеться 25 жовтня 2024 року о 10.00
🔗‼️Посилання на ZOOM-конференцію:
https://us05web.zoom.us/j/9629516839?pwd=NQ9yB6atOBWh1W9W3S705kxk8tIGHF.1
🔺Ідентифікатор конференції: 962 951 6839
🔻Код доступу: gs9kWs
🇪🇺💫Funded by the European Union. Views and opinionsexpressed are however those of the author(s) only and donot necessarily reflect those of the European Union orthe European Education and Culture Executive Agency(EACEA). Neither the European Union nor the grantingauthority can be held responsible for them”.